Niys Apartments 82Type

  • 63 m²

Niys Apartments 82Type Tokio o powierzchni 63 m² jest położony w zasięgu ręki od stacji metra Meguro i oferuje Wi-Fi. Park Ikedayama znajduje się jedynie 13 min piechotą od tego apartamentu, natomiast Ogród na dachu budynku Meguro jest w prawie 3 km.

Obiekt noclegowy oferuje balkon, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Apartament proponuje bidet, oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki.

Obiekt wyposażony jest w udogodnienia do samodzielnego przygotowywania posiłków, w tym w kuchnię oraz jadalnię.

Apartament jest położony w dzielnicy Shinagawa Ward, 5 km od lotniska Tokyo International. Dzięki dogodnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w około 400 m ホテル雅叙園東京 有形文化財「百段階段」. Park Shiba leży w prawie 3,1 km stąd. 2-pokojowy Niys Apartments 82Type jest położony w 11 km od stacji metra Dworzec Mejiro.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Niys Apartments 82Type Tokio
Nexus Hotel Gotanda
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Nexus Hotel Gotanda

9.1
Wspaniały 20 opinii
1.2 km od nieruchomości
USD 194 USD 175
za noc
Airhome Tokyo Ebisu 102
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Airhome Tokyo Ebisu 102

1.3 km od nieruchomości
USD 251 USD 226
za noc
蘭園 Village Gotanda 屋上ガーデンテラス付き
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

蘭園 Village Gotanda 屋上ガーデンテラス付き

8.1
Bardzo dobry 40 opinii
1.5 km od nieruchomości
USD 316 USD 284
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Meguro
    200 m

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Klimatyzacja
    • Taras
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD

    Wystrój

    • Podłoga z dywanem

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia
    • Winda

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 16:00 do 23:59
    Wyjazd: do 11:00
    Numer licencjiM130045404
    Często Zadawane Pytania
    • ❓
      Czy Niys Apartments 82Type akceptuje zwierzęta?
      Niestety Niys Apartments 82Type nie jest przyjazny zwierzętom.
    • ❓
      Czy w Niys Apartments 82Type jest kuchnia?
      W Niys Apartments 82Type goście znajdą kuchnię z czajnikami elektrycznymi, lodówką i szklanymi naczyniami.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Tokyo International
    15 km

    Stacje kolejowe

    Dworzec Meguro
    200 m

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Niys Apartments 82Type Tokio

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij